fbpx

WOJCIECH JASIŃSKI TRENER PERSONALNY

Cześć! Miło Cię widzieć. Zapewne szukasz kogoś, kto pomoże Ci w zbudowaniu lepszej sylwetki, poprawie sprawności fizycznej i osiągnięciu Twoich celów sportowych. W takim razie, znajdujesz się we właściwym miejscu!

Nazywam się Wojciech Jasiński i moim zadaniem jako trenera personalnego jest zapewnienie Ci wsparcia w treningu, diecie i suplementacji w taki sposób, aby udało Ci się osiągnąć jak najlepsze rezultaty!

Dlaczego możesz mi zaufać?

Ponieważ ze sportem jestem związany praktycznie od dziecka, dzięki czemu mam odpowiednie doświadczenie i szeroką wiedzę na ten temat. Sporą jej część zdobyłem w trakcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, które ukończyłem ze stopniem magistra.

Po zdobyciu wyższego wykształcenia moja edukacja się nie zakończyła – aby wiedzieć więcej i wciąż się rozwijać, skończyłem dodatkowo studia podyplomowe na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku Dietetyka i praktyka planowania żywienia

Brałem również udział w licznych szkoleniach i kursach, m.in.:

  • kurs trenera personalnego Mauricz.com
  • kurs trenera personalnego Strength Coach Performance
  • szkolenia ze specjalizacji treningu siłowego – Strength Coach Specialist Lvl1 i Lvl2
  • szkolenia z zakresu dietetyki oraz dietoterapii – Mauricz.com

Współpracując ze mną, możesz liczyć na pomoc nie tylko w treningu, ale również w odżywianiu. Dysponuję obszerną wiedzą dotyczącą diety i z przyjemnością Ci ją przekażę, co pozwoli Ci na szybsze, efektywniejsze i przede wszystkim zdrowsze kształtowanie sylwetki, na jakiej Ci zależy. Pod moim okiem wypracujesz odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń i zaczniesz się zdrowo odżywiać.

Wiem, że zależy Ci na profesjonalnym, zindywidualizowanym podejściu, dlatego podczas pierwszej konsultacji przeprowadzam z Tobą wywiad treningowy i sprawdzam Twoje możliwości oraz potrzeby. Następnie układam plan treningowy nastawiony na osiągnięcie rezultatu, na którym Ci zależy – większej muskulatury, smuklejszej figury i mniejszej tkanki tłuszczowej w organizmie. Nie stosuję schematów ani prostych rozwiązań – każdego podopiecznego traktuję jako jedyną w swoim rodzaju osobę, do której należy podejść w jednostkowy, niepowtarzalny sposób.

Chcesz zmienić i polepszyć swoje życie, poprawiając sylwetkę, żyjąc zdrowiej i zwiększając sprawność swojego ciała? Skontaktuj się ze mną i zrób to w sposób profesjonalny, pod okiem trenera personalnego, z którym realizacja Twoich zamierzeń będzie łatwiejsza, szybsza i efektywniejsza!